Novinky


- 22.2. 2007

Porsche Panamera

 

 

Podívejte se aspoň na pár snímečků jak by měl vypadat nový sedan Porsche Panamera.

 

 

 

 

 

- 22.2. 2007

Omluva

 

 

S tím jak den ode dne stárnu, mám bohužel stále méně času a obávám se, že to bude ještě horší. Takže prostě na update stránek nemám čas a zjistil sem, že by mě dalo opět dost práce dohnat zpoždění a dát zde další nové chybějící modely. Ovšem to momentálně není v mých silách.

 

 

 

- 31.7. 2004

Finální verze nového Boxsteru

 

 

Tento špionážní snímek zachycuje už finální podobu nového Boxsteru, který se představí na podzim v Paříži a do prodeje půjde v prosinci. Vůz byl vyfocen v Paříži při přípravě na focení do prospektů. Už na první pohled jsou vidět nové oválné světlomety po vzoru faceliftované 911, větší vstupy vzduchu v předním nárazníku a blinkry integrované v nárazníku. Interiér doznal pouze mírných změn v podobě kvalitnějších materiálů a komfortnějších sedadel. Pod kapotou by se měl objevit šestiválec o objemu 2.7 litru, který by v základní verzi měl mít výkon 248 koní a ve verzi S pak 280 koní

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- 28.7. 2004 Porsche mění šéfdesignéra

 

 

K 1.8. 2004 končí u Porsche dlouholetý šéf designerského oddělení holanďan Harm Lagaay. V jeho funkci jej nahradí bývalý šéfdesignér Saabu Michael Mauer. Lagaay tak ukončení více než dvaceliteou spolupráci s touto automobilkou kde byl od roku 1989 odpovědný za vzhled všech vozů. Lagaay však u automobilky působil krátce už v sedmdesátých letech jako člen týmu při vývoji modelu 924.

 

 

 

 

 

 

- 17.1. 2004 Výroční model Porsche 911 Boxster S 50 Years of the 550 Spyder

 

 

V lednu Posrche na Detroitském autosalonu představí limitovanou 1953 kusou sérii Boxteru S, protože je to právě padesát od doby kdy se poprvé začalo vyrábět legedární Porsche 550 Spyder. Boxster by měl dostat stejný stříbrný lak jako má Carrera GT a výroční 911, v kombinaci s s hnědým interiérem a plátěnou střechou. Výroční Boxster S sedí o centimetr níže na osmnáctipalcových kolech Carrerra s tmavými středy a půlcentimentrovými distančními podložkami, rozšiřujícími rozchod. Drobných změn doznal i motor, který je nyní o 6 koní silnější a celkově má výkon 266 koní, má taky nerezové výfukové potrubí s nepatrně větší maximálku 266 km/h. Nová manuální převodovka má o patnáct procent kratší dráhy. Ve standardu je také dodáván stabilizační systém PSM. Každému modelu pak na středové konzoli dominuje štítek s výrobním číslem vozu. Cena by se měla pohybovat kolem 50 000 eur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- 25.3. 2003 Pár fotek už finální verze Carerry GT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>> Starší zprávy >


Zpět na hlavní stránku