Tuning


Tuning vozu lze přirovnat ke snaze autobilek uspět na závodních okruzích. Je to jakási snaha nás "obyčejných" řidičů vyrovnat se se svým vozem alespoň trochu těmto závodním speciálům a začít také ten opojný pocit rychlosti.

Jak se sluší a patří ke značce, která vyrábí sportovní vozy, lze si nechat provést tuning svého Porsche nejméně u deseti ladičských firem. První jméno, které hned každého napadne je Strosek. Tato německá firma se laděním porsche zabývá už více než 20 let a stále patří k absolutní špičce. V posledních několika letech se však number one stala jiná německá firma TechArt. Jejich kity pro vnější úpravu vzhledu vozu jsou krásné a vyvážené. Dostatečnou zárukou kvalitu práce při ladění motoru garantuje získaný certifikát kvality ISO 9001.

Bylo by zbytečné se zde rozepisovat o jednotlivých verzích všech všech úpravců. Pro ty jenž by měli zájem stačí kliknout na odkazy níže, kde se kromě ukázet tvořivosti jednotlivých úpravců ve formě fotek(většina z nich z náhledy), nachází i odkazy na jejich oficiální stránky.

Informace o dalších ladičských firmách:

TechArt

Strosek Auto Design

Ruf

Gemballa

TEV Car Mediation

TTP

Roock Sportsystem

Lotec

Sportec


Zpět na hlavní stránku